Praha: Památky, Architektura, ale také noční život

Plánujete cestovat do Prahy za prací, či za turistikou? Pojďme se podívat na aktivity, které lze provádět ve večerních a nočních hodinách. Praha je totiž nejen známá svými památkami a architekturou, ale také zábavou.

1. Široká nabídka pokerových turnajů a cash game

Máte rádi poker? Praha je ráj pokerových hráčů. Je zde nespočet kasin a některé z nich pořádají pravidelné každodenní turnaje a cash game. Můžete si tak zahrát poker za vstupné, které vám bude vyhovovat a nemusíte se omezovat tím, že jsou aktuálně pouze malé/velké buy-in.

Pokud teprve plánujete se vydat do Prahy a chtěli byste si něco zahrát, můžete si zatím zahrát na Playamo hrát, kde najdete mnoho různých online her a bonusy.

2. Sportovní akce

V Praze se nachází mnoho sportovních klubů. Pokud jste milovníci sportů, můžete se podívat na plánované sportovní utkání a určitě si vždy nějaké vyberete dle vašeho gusta. Hraje se zde od fotbalu, přes hokej až po vodní pólo, nebo curling. Vstupenky na většinu akcí koupíte online a nebo přímo na místě. Málo kdy je na nějakou akci vyprodáno.

3. Kulturní akce

Praha je kulturní centrum Česka. Najdete zde mnoho divadel, klubů, diskoték, kin, přednáškových sálů a dalších vyžití. Špička kultury je samozřejmě Národní divadlo, kde účinkují nejznámější čeští herci a herečky. Hodně známá divadla jsou také třeba: Ta Fantastika, Divadlo v Dlouhé, Vinohradské divadlo, Dejvické divadlo, divadlo ABC, a mnoho dalších.

Z klubů například můžete navštívit známé Roxy, Palác Akropolis, Zlatý Strom, Lucerna Music Bar, SaSaZu a mnoho dalších.

Jakým způsobem budete trávit volný čas v Praze? Inspirovali jsme vás, nebo nikoliv?

Posted in Architektura.