Praha – nejen památky, ale také bohatý noční život

Praha, to je hlavní město České republiky. Mnoho lidí z celého Česka, ale také zahraničí zde jezdí jak za prací, za památkami, ale také za bohatým nočním programem. Pojďme se podívat na největší lákadla večerní Prahy.

1. Bohatá nabídka kasin a pokerových turnajů

Jedny z nejvýznamnějších českých pokerových turnajů se odehrávají právě v pražských kasinech. V těchto kasinech také najdete bohatou nabídku různých živých her od rulety, přes Black Jack až po různé pokerové hry s krupiérem.

Pokud máte Prahu z ruky a přece jen byste si chtěli něco zahrát, pak můžete zvolit Playamo Czech, což je online herna na které najdete mnoho různých her a zajímavé bonusy.

2. Divadla, koncerty a přednášky

V Praze se koncentruje největší procento různých umělců. Od divadel, přes zpěváky a herce až k malířům, fotografům apod.

Proto zde také najdete největší množství divadelních představení, které se v Česku odehrává. Nejen divadla, ale také všemožné koncerty všech hudebních žánrů se odehrávají na pražských pódiích klubů, studií, ale také stadiónů.

Pokud chcete navštívit kvalitní divadelní představení, musíte se pravděpodobně vydat do Prahy a nebo si vytipovat nějaké menší divadlo v krajských, či okresních městech.

3. Noční prohlídky památek

Praha má v noci své kouzlo. Projděte se po centru města po západu Slunce. V kontrastu tmy a osvětlených budov vyniknou další detaily, kterých si za běžného denního světla nemusíte ani všimnout.

Některé památky mají také i své večerní prohlídky, kterých se můžete zúčastnit i vy. V některých kostelech můžete třeba sledovat na věži západ Slunce nad Prahou.

Jaký tip zábavy preferujete vy? Dejte nám vědět a možná i váš tip přidáme na tento seznam.

Posted in Historické Budovy.